Oaza Modlitwy 28.02 – 01.03 2020 Białobrzegi

Nie otrzymaliście przecież ducha niewoli, by się znowu pogrążyć w bojaźni, ale otrzymaliście Ducha przybrania za synów, w którym możemy wołać: «Abba, Ojcze!» Rz 8,15

W tym roku formacyjnym cała Nasza Wspólnota zadaje sobie pytanie, co to znaczy być wolnym i jak odnaleźć wolność w Chrystusie.  OM to rekolekcje dla wszystkich, którzy chcą zadać sobie pytania: Kim dla mnie jest Jezus Chrystus? Co mnie zniewala?

Kłamstwo – fałszywe schematy myślenia: “Nie da się tego zmienić”, “Muszę sobie sama poradzić”, “Na miłość Boga muszę zasłużyć” itd.

Lęk – trwanie w ciągłym strachu przed chorobą, przed brakiem pieniędzy, przed poczęciem dziecka, przed porażką w wychowaniu dzieci, przed niepowodzeniem zawodowym, przed oceną i odrzuceniem, przed utratą kontroli itd.

Grzech – tu każdy niech sobie sam odpowie….

Kto wyzwala? Tylko Jezus!

Opis Ośrodka

Przestronny ośrodek, położony nad samą Pilicą, w miejscowości Turno, obok Białobrzegów. W jego skład wchodzą zarówno domki, jak i kilkukondygnacyjny budynek, przystosowany dla rodzin nawet z bardzo małymi dziećmi (wszystkie pokoje z łazienkami, winda dla wózków, przejście przez łącznik do kościoła). Ośrodek ma swoją stołówkę i sale konferencyjne. Dzieci mogą korzystać z placyku zabaw, atrakcją jest też zagródka ze zwierzętami. W czasie wolnym można wybrać się do Białobrzegów na plażę miejską ina znane w całym miasteczku lody, wyrabiane tradycyjnie według rodzinnej receptury. Jest też możliwość zorganizowania spływów kajakowych.

www.emausturno.pl

Zapisy na listę rezerwową.

Pobierz kartę zgłoszenia
Para odpowiedzialna: Ela i Sławek Fajdek
tel. 512 446 445 (Sławek)
Wypełnioną kartę wyślij na adres: rekolekcjewarszawapraga@gmail.com

Wypełniona przez Was karta zostanie przesłana do Waszej pary rejonowej w celu potwierdzenia. Jeżeli jesteście spoza naszej diecezji, karta zostanie wysłana do Waszej pary diecezjalnej.  Po potwierdzeniu pary rejonowej/diecezjalnej otrzymacie mail od prowadzących zapisy informujący, na jakie konto i w jakiej wysokości należy wpłacić zaliczkę.

Koszty:


osoba dorosła

225 zł

dzieci  0-2 (roczniki 2020-2017)

bezpłatnie

dzieci od 3 do 10 (roczniki 2016- 2009)

145 zł

dzieci od 11 do 18 lat (roczniki 2008 i starsze)

jak dorośli – 225 zł

Zaliczka:

Zadatek w wysokości 100,00 zł od rodziny, prosimy wpłacić w terminie 7 dni od otrzymania wiadomości od pary prowadzącej, że dotarła do nich zweryfikowana karta zgłoszeniowa. Po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie do pary prowadzącej rekolekcje potwierdzenia przelewu. Jest to warunek konieczny do wpisania Was na listę podstawową.
Zadatku nie wpłacamy jeśli otrzymaliśmy informację, że jesteśmy na liście rezerwowej.

Dopłata całości:
W tygodniu poprzedzającym rekolekcje do dnia 20.02.2020. Koniecznie!!! prosimy o dokonanie wpłaty oraz przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: rekolekcjewarszawapraga@gmail.com

Dane do przelewu:
58 1240 1574 1111 0010 9064 5500
STOWARZYSZENIE „DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”
Tytuł przelewu: OM Białobrzegi 2020, imię i nazwisko.
Prosimy o dokładne wpisywanie tytułu przelewu.