Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin II stopnia – SANDOMIERZ (20 – 25 sierpnia)

Quo vadis? („Dokąd idziesz?”) – słowa, które według legendy wypowiedział św. Piotr do Jezusa uciekając z Rzymu przed prześladowaniami. Chrystus odparł, że gdy Piotr opuszcza Rzym, on idzie do niego, by dać się powtórnie ukrzyżować. Diecezjalne Centrum “Quo Vadis” w Sandomierzu to idealne miejsce na modlitwę i refleksję nad swoim życiem i drogą, którą podążamy. Ośrodek położony jest prawie w centrum Sandomierza, jednak z własnym zacisznym ogrodem. Sandomierz jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, malowniczo położonym na nadwiślańskiej skarpie, która stanowi strome zakończenie Gór Świętokrzyskich. W czasie dla rodziny można zwiedzać wysokiej klasy obiekty architektonicznej, m.in.: najstarszy i najcenniejszy Zespół Klasztorny Dominikanów z kościołem św. Jakuba, Bazylikę Katedralną z XIV wieku ze wspaniale zachowanymi freskami i polichromią, a także renesansowy Ratusz, uważany za jeden z najpiękniejszych w Polsce oraz Zamek Królewski – dawną siedzibę królów i książąt Polski, gotycką Bramę Opatowską. Warto podkreślić walory przyrodnicze miasta położonego nad Wisłą na siedmiu wzgórzach, pomiędzy którymi na dłuższe i krótsze spacery zapraszają malownicze lessowe wąwozy. W granicach miasta znajduje się rezerwat przyrody „Góry Pieprzowe”. Sandomierz to również miejsce akcji serialowego „Ojca Mateusza”.

Więcej informacji o Ośrodku: https://diecezjasandomierska.pl/diecezjalne-centrum-quo-vadis/

Odpowiedzialni: Marysia i Jędrek Gąsiorowscy
Tel.: 601 154 232 (Jędrek)

LISTA REZERWOWA
Pobierz kartę zgłoszenia
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rekolekcjewarszawapraga@gmail.com

Wypełniona przez Was karta zostanie przesłana do Waszej pary rejonowej w celu potwierdzenia. Jeżeli jesteście spoza naszej diecezji, karta zostanie wysłana do Waszej pary diecezjalnej.  Po potwierdzeniu pary rejonowej/diecezjalnej otrzymacie mail od prowadzących zapisy informujący, na jakie konto i w jakiej wysokości należy wpłacić zaliczkę.

Ceny:


dorośli

380,00 zł

dzieci ur. w latach 2002 – 2007 (13-18 lat)

345,00 zł

dzieci ur. w latach 2008 – 2017 (3-12 lat)

260,00 zł

dzieci ur. w latach 2018 – 2020 (0-2 lata)
100,00 zł

Zadatek:
Zadatek w wysokości 200 zł od rodziny, prosimy wpłacić w terminie 7 dni od otrzymania wiadomości od pary prowadzącej, że dotarła do nich zweryfikowana karta zgłoszeniowa. Po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie do pary prowadzącej rekolekcje potwierdzenia przelewu. Jest to warunek konieczny do wpisania Was na listę podstawową.
Zadatku nie wpłacamy jeśli otrzymaliśmy informację, że jesteśmy na liście rezerwowej.

Dopłata całości:
Dopłatę za rekolekcje prosimy wpłacić do 06.08.2020r. po otrzymaniu potwierdzenia wysokości opłaty.

WAŻNE!!! prosimy:
– o wpłaty w podanych terminach;
– o przekazywanie przyjmującym zgłoszenia potwierdzeń przelewów;
– dokładne wpisywanie tytułu przelewu

Dane do przelewu:
58 1240 1574 1111 0010 9064 5500
STOWARZYSZENIE „DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”
Tytuł przelewu: ORAR2 Sandomierz Imię i Nazwisko

Zapisz dziecko na Oazę