Oaza Rodzin II stopnia – KĘSZYCA LEŚNA (30 czerwca – 16 lipca) Rekolekcje dla rodzin z dziećmi o szczególnych potrzebach lub z niepełnosprawnościami.

Serdecznie zapraszamy Was i Wasze dzieci do przeżycia Oazy Rekolekcyjnej II stopnia w ośrodku oddalonym o 10 km od Międzyrzecza, położonym nad jeziorem pośród lasów. Ośrodek rekolekcyjny Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej w Kęszycy Leśnej to miejsce dostosowane do przyjęcia rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi.

Wiemy, że wyjazd na 15-dniowe rekolekcje, może wydawać się wyzwaniem, ale ten turnus i to miejsce jest właśnie dla nas – Rodzin z dziećmi o specjalnych potrzebach lub z niepełnosprawnościami. Z fachową diakonią, profesjonalną opieką, w atmosferze życzliwości i łagodności, w gronie osób, którym bliskie są szczególne rodzicielskie zmagania, możemy przeżyć czas spotkania z Bożą miłością i zaczerpnąć Nowego Życia.

Zapraszamy!
https://diecezjazg.pl/lubuski-nazaret/

Odpowiedzialni: Ela i Sławek Fajdek
Tel.: 512 446 445 (Sławek)

Pobierz kartę zgłoszenia – prosimy o dokładne wypełnienie informacji dotyczących potrzeb dzieci / rodziny.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rekolekcjewarszawapraga@gmail.com

Wypełniona przez Was karta zostanie przesłana do Waszej Pary Rejonowej w celu potwierdzenia. Jeżeli jesteście spoza, naszej diecezji, karta zostanie wysłana do Waszej Pary Diecezjalnej. Po potewierdzeniu Pary Rejonowej / Diecezjalnej otrzymacie mail od prowadzących zapisy informujący, na jakie konto i w jakiej wysokości należy wpłacić zaliczkę.

Ceny:


dorośli i dzieci ur. w 2009r. i starsze (11+)

1 560,00 zł

dzieci ur. w latach 2010-2017 (3-10)

780,00 zł

dzieci ur. w latach 2018-2020 (0-2)

320,00 zł

Zadatek:
Zadatek w wysokości 500,00 zł od rodziny, prosimy wpłacić w terminie 7 dni od otrzymania wiadomości od pary prowadzącej, że dotarła do nich zweryfikowana karta zgłoszeniowa. Po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie do pary prowadzącej rekolekcje potwierdzenia przelewu. Jest to warunek konieczny do wpisania Was na listę podstawową.
Zadatku nie wpłacamy jeśli otrzymaliśmy informację, że jesteśmy na liście rezerwowej.

Dopłata całości:
Dopłatę za rekolekcje prosimy wpłacić do 15.06.2020r. po otrzymaniu potwierdzenia wysokości opłaty.

WAŻNE!!! prosimy:
– o wpłaty w podanych terminach;
– o przekazywanie przyjmującym zgłoszenia potwierdzeń przelewów;
– dokładne wpisywanie tytułu przelewu

Dane do przelewu:
58 1240 1574 1111 0010 9064 5500
STOWARZYSZENIE „DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”
Tytuł przelewu: OR2 Kęszyca imię i nazwisko

Zapisz dziecko na Oazę