Nowa Arka

W dniu dzisiejszym rozpoczęła działanie nowa ARKA, czyli lista mailingowa dla animatorów wspólnot młodzieżowych naszej diecezji. Jednocześnie poprzedni sposób komunikacji przez ARKĘ nie będzie już wykorzystywany.

Diakonia Komunikowania Społecznego dodała już odpowiedzialnych za wspólnoty do ARKI–jeśli jesteś odpowiedzialnym i nie zostałeś dodany bardzo prosimy o kontakt. Bardzo prosimy odpowiedzialnych o zebranie maili od animatorów ze swojej wspólnoty i wysłanie ich na mail dks.wpraga+arka@gmail.com. Osoby odpowiedzialne za działanie ARKI z DKSu będą systematycznie dodawały te osoby.

W przypadku, gdy osoba zainteresowana nie spełnia powyższych warunków, a wyraża chęć bycia na liście mailingowej, prosimy o kontakt na adres dks.wpraga+arka@gmail.com. Będziemy taką sprawę rozpatrywać indywidualnie.

Publikowanie wiadomości na ARKĘ odbywa się poprzez wysyłanie maili na adres arkawpraga@googlegroups.com. W razie jakichkolwiek pytań w sprawie ARKI, można do nas pisać na adres dks.wpraga+arka@gmail.com.

Pozdrawiamy

Diakonia Komunikowania Społecznego diecezji warszawsko-praskiej