Młodzieżowy Przedrekolekcyjny Dzień Wspólnoty

Alleluja!

Kochana Wspólnoto!

W tym roku Wspólnota Oazowa z parafii Świętej Trójcy w Kobyłce obchodzi jubileusz 50-lecia istnienia, (zarazem jest to 50-lecie oficjalnego działania Ruchu Światło-Życie na terenach naszej diecezji – oczywiście jeszcze wtedy samodzielnie nie istniała)

Z tego powodu Przedrekolekcyjny Dzień Wspólnoty Ruch Światło-Życie (gałęzi dziecięcej i młodzieżowej) w naszej diecezji odbędzie się w sobotę 17.05.2023 roku w parafii Świętej Trójcy w Kobyłce i będzie miał szerszy wymiar. Chcemy pod przewodnictwem Pasterza Diecezji wspólnie się modlić i świętować, dziękując Panu Bogu za dar charyzmatu, za nasze wspólnoty i także kręgi DK.

Plan wydarzenia:  

10:30 – zawiązanie wspólnoty

11:00 – Zgromadzenie Eucharystyczne pod przewodnictwem ks. Bpa Romualda Kamińskiego z zawierzeniem Ruchu Światło-Życie diecezji warszawsko-praskiej Niepokalanej Matce Kościoła i posłaniem Oaz Rekolekcyjnych.

13:00 agapa

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia z dziękczynieniem

16.00 – Koncert zespołu NiemaGOtu 

18.00  – wspólne świętowanie

Zapraszamy serdecznie, i prosimy o modlitwę za cały Ruch, a szczególnie zbliżające się rekolekcje wakacyjne dziecięce, młodzieżowe i Domowego Kościoła, bo jeszcze wciąż są braki animatorskie i kapłańskie…

z modlitwą  za całą naszą Wspólnotę i błogosławieństwem +

ks. Jarosław Gawroński

moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie