Rekolekcje Domowego Kościoła 2020 – ODWOŁANE

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju oraz decyzją pary krajowej DK o odwołaniu wszystkich rekolekcji formacyjnych w wakacje 2020, wszystkie nasze Oazy również zostały odwołane.
Jest nam bardzo przykro, natomiast jesteśmy pewni, że decyzja jest słuszna, a Pan Jezus szykuje dla nas wszystkich piękne „rekolekcje domowe”.
O powodach tej decyzji przeczytajcie prosimy w liście kręgu centralnego:

W liście jest również opisany zamysł “Rekolekcji domowych”, do przeżycia których jesteśmy wszyscy zaproszeni i wezwani. Aby pomóc Wam w ich przeżyciu zachęcamy do:
– śledzenia naszej strony diecezjalnej na której pojawi się opis “Rekolekcji Domowych” z różnymi propozycjami na ich owocne przeżycie.
– uczestniczenia w Szkole Animatora on-line poświęconej “Rekolekcjom Domowym”. Termin Szkoły Animatora zostanie przesłany w listach od par rejonowych, na „Familię” i będzie podany wkrótce tutaj na stronie diecezjalnej.

Co do kwestii finansowych:   
Wszystkie zaliczki zostaną zwrócone. Prosimy jednak zastanówcie się, czy nie zechcecie przekazać części tej zaliczki, jako darowizny na nasz fundusz rekolekcyjny. W ten sposób zebralibyśmy pieniądze na pokrycie już opłaconych zaliczek do ośrodków. Poinformujcie o Waszej decyzji bezpośrednio odpowiedzialnych za Wasze Oazy.

Zapraszamy Was na tę same Oazy, na które byliście zapisani w podobnym terminie w wakacje 2021. Już teraz rezerwujemy ośrodki i ufamy, że za rok wszyscy na nie wyjedziemy.
Nie traćmy wiary. Jezus jest Panem!
ks. Jakub Kowalczyk, Moderator Diecezjalny DK
Asia i Wojtek Gniewosz para diecezjalna