Trwajmy na modlitwie

Droga Wspólnoto,
Jak wiecie zgodnie z decyzją księdza Moderatora Ruchu Światło-Życie jutrzejszy Rejonowy Dzień Wspólnoty został odwołany 15.03.2020. Nie odbędzie się również zaplanowana na następny weekend Oaza Modlitwy w Zdżarach 20-22.02.2020, Szkoła Modlitwy 21.03.2020, Szkoła Animatora 28.02.2020  i Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych 28.02.2020. Co do marcowych spotkań kręgów to także sugerujemy przeniesienie ich na czas po kwarantannie z wiadomych wszystkim przyczyn.
Trwajmy na wspólnej modlitwie Kościoła i pamiętajmy, że Jedynym Panem nas, naszego zdrowia, rodzin, narodu i świata jest Jezus Chrystus. Nie poddawajmy się zwątpieniu i panice. Bądźmy świadkami wiary.
Poniżej przesyłamy Wam wiadomość od pary krajowej DK z zachętą do Wspólnej modlitwy.

Jezus jest Panem!
Asia i Wojtek Gniewosz. para diecezjalna DK

Szczęść Boże! Istnieje wiele inicjatyw modlitewnych o ustanie epidemii. Zachęcamy do włączenia się w apel przewodniczącego KEP, abpa Gądeckiego o codzienną modlitwę w naszych rodzinach o godz. 20.30.
https://episkopat.pl/przewodniczacy-episkopatu-stosujmy-sie-rozporzadzenia-organow-panstwowych-by-na-mszy-sw-w-kosciolach-przebywalo-do-50-osob/.
Pozdrawiamy serdecznie i prosimy o przekazanie wiadomości tak, by trafiła do każdego małżeństwa
Kasia i Paweł Maciejewscy wraz z kręgiem centralnym