Eucharystia i wspólne kolędowanie

W piątek 28 stycznia 2022 r. nasza rejonowa wspólnota Domowego Kościoła, miała łaskę zjednoczenia się na wspólnej Eucharystii i radosnym kolędowaniu. Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny w Józefowie przyjęła nas w swoim pięknym kościele w zimny, ale przepełniony świąteczną atmosferą wieczór.

Słowo, które skierował do nas celebrujący Mszę św. ks. Zbyszek Skowyra, zagłębiło nas w rozważaniu Łaski Bożej. Łaski, która zawsze uprzedza grzeszną naturę człowieka i działa właśnie w naszych słabościach, często poprzez błędy i upadki. Pokrzepiające przesłanie o potrzebie spotkań i formacji we wspólnocie, również wybrzmiało w ciepłym kazaniu wypowiedzianym  do nas.

Piękno Liturgii oraz bogata oprawa muzyczna Mszy Rejonowej, może nie były już zaskoczeniem, ale na pewno dodatkowo uświetniły nasze spotkanie. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizacje Eucharystii i kolędowania w Józefowie: Księdzu Zbyszkowi Skowyrze, naszej obecnej parze rejonowej: Monice i Tomkowi Stańczak oraz Edycie i Pawłowi Czaplickimi, którzy w ubiegłym roku pełnili tę posługę; za ich pomoc i zaangażowanie w organizację spotkania.

Do zobaczenia już za miesiąc 25 lutego, tym razem w kościele garnizonowym  pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca w Legionowie.

Anna Kierzkiewicz

Link do zdjęć z wydarzenia:
https://drive.google.com/drive/folders/1q5vRTIHPZbqWPTYvWJckasVSYX8OCIXw?usp=sharing