Krąg rejonowy 17.06.2023 r.

„Każdy z nas musi odkryć swój charyzmat i musi go aktualizować w konkretnej, lokalnej wspólnocie. Charyzmat nie może pozostać martwy. Nie można zakopać w ziemi otrzymanego talentu, ale trzeba nim pracować dla wzrostu, dla budowania Ciała Chrystusowego. Takie jest radosne powołanie każdego z nas. Każdy z nas ma inny charyzmat i nikt nie ma tylu charyzmatów, aby samemu być wszystkim w jakiejś wspólnocie”
(ks. F. Blachnicki).

W dniu 17 czerwca 2023r. w kaplicy przy ul. Ateńskiej 12 odbyło się nasze trzecie (i ostatnie) w tym roku formacyjnym wspólne spotkanie animatorów kręgów rejonu Gocław-Wawer.

Podziękowaliśmy ks. Andrzejowi Dybkowiproboszczowi Parafii Miłosierdzia Bożego, za gościnność i otwarcie na naszą wspólnotę. Ks. Proboszcz skierował później do nas szczere słowa o współpracy z naszym rejonem 😊

Dziękowaliśmy również naszemu opiekunowi ks. Piotrowi Połomskiemu za zaangażowanie i poświęcenie w opiece nad naszym rejonem.

Została też wybrana nowa para rejonowa Marta i Konrad Nenemanowie z kręgu św. Jana Pawła II przy par. Św. Apostołów Jana i Pawła, Warszawa-Gocław. Jesteśmy wdzięczni za przyjęcie posługi 😊

Niech Pan będzie Uwielbiony teraz i na wieki!