Zbiórka żywności i warsztaty małżeńskie

Rejon Gocław – Wawer w dniach 25-26.11.2022 r. brał udział w zbiórce żywności w dwóch sklepach Lidla (przy Ostrobramskiej i w Ząbkach), w tym samym czasie odbyły się warsztaty małżeńskie w parafii Apostołów Jana i Pawła za które nasz rejon był odpowiedzialny od strony technicznej.

Dziękujemy naszej rejonowej diakonii miłosierdzia i wolontariuszom, którzy w tych dniach poświęcili swój czas, aby zebrać żywność, która zostanie przekazana razem z prezentami z Wirtualnej Choinki do potrzebujących rodzin, emerytów, rencistów, domów dziecka, domów samotnej matki, jak również rodzin z Ukrainy, które uciekając przed wojną znalazły schronienie w Polsce.

Nasz rejon zebrał 536,5 kg żywności i 10,5 kg chemii.

Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę i transport bardzo dziękujemy!

W tym samym czasie odbyły się warsztaty małżeńskie w parafii Apostołów Jana i Pawła, nasz rejon odpowiadał za stronę techniczną tego wydarzenia.

Ekipa od kawiarenki plus głównodowodzący Emil.
Silna i piękna diakonia wychowawcza podczas warsztatów.

Podziękowania dla naszych muzycznych i posługi liturgicznej, diakonii wychowawczej oraz osobom z kawiarenki, a także osobom sprzątającym i tym którzy działali w ukryciu 🙂

I to jest piękne wejście w adwent nie pasywne czekanie, ale aktywne i radosne działanie w oczekiwaniu na przyjście Naszego Pana i Zbawiciela.
Do zobaczenia 5.XII na naszej wspólnotowej Mszy rejonowej:)
Nie może Ciebie zabraknąć
😃